Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „projektvezető” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2024. június 23.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

projektvezető

Főbb feladatok:
– A felettese által rábízott projektet teljeskörűen menedzseli, lebonyolítja;
– Irányítja a projekt adminisztratív menedzsment feladatainak ellátását;
– A projekt költségvetését megtervezi és nyomon követi;
– Kötelezettségvállalások előtt szakmai kontrollt gyakorol;
– A projekttervekhez kapcsolódó beszerzési tervet elkészíti, egyezteti, végrehajtja, nyomon követi;
– Irányítja a projektkontrolling feladatok végrehajtását;
– A projekt kockázatait feltárja, kezelésükre megoldást talál, döntéshozatalra javaslatot készít elő felettesének;
– Részt vesz a projekt szakmai egyeztetésein a tevékenységek tervezése, előkészítése, szakmai megvalósítása és ellenőrzése kapcsán;
– A projekthez rendelt szakmai munkatársak munkáját megtervezi, irányítja, támogatja, ellenőrzi és értékeli;
– Kapcsolatot tart és egyeztet a közreműködő partnerekkel, a szervezetek vezetőivel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– felsőfokú végzettség;
– legalább 3 év hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat;
– jártasság pénzügyi és/vagy jogi területen;
– felhasználói szintű MS Office ismeretek;
– önálló, precíz munkavégzés;
– rendszer- és folyamatszemlélet, strukturált gondolkodás, priorizálás képessége, kooperációs készség, szoros határidők betartása;
– csapatmunkában való hatékony részvétel;
– megoldásorientáltság.