Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „kommunikációs szakmai asszisztens” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2024. július 7.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

kommunikációs szakmai asszisztens

Főbb feladatok:
– a Kommunikációs csoport munkájának támogatása;
– szóróanyagok tervezésében és beszerzésében való részvétel;
– online és offline kampányok támogatása;
– ügynökségekkel való kapcsolattartás;
– adatgyűjtés, háttéranyagok készítése;
– levelek írása, prezentációk készítése;
– adminisztráció kezelése, ügyviteli feladatok ellátása (beszerzések kezelése; iktatás; megrendelések, szerződések nyilvántartása; kimutatások és statisztikák készítése stb.);
– címlisták kezelése, frissítése;
– kiadványok, marketing anyagok nyilvántartása;
– fotós, videós anyagok strukturálása, válogatása;
– rendezvények, sajtótájékoztatók szervezésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– felsőfokú végzettség;
– hasonló munkakörben megszerzett szakmai tapasztalat;
– felhasználói szintű Microsoft Office ismeret;
– önálló, precíz munkavégzés;
– csapatmunkában való hatékony részvétel;
– proaktivitás;
– megoldásorientáltság.