Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „projekt pénzügyi munkatárs” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2021. április 5.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében
Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

projekt pénzügyi munkatárs

Főbb feladatok:
• EU-s és hazai támogatású projektek pénzügyi támogatása
• projektekhez kapcsolódó elszámolások készítése
• EPER és/vagy EPTK rendszerekbe való adatrögzítés
• felügyeleti szervekkel való kapcsolattartás
• projekt dokumentációs rend fenntartása
• projekt költségvetések készítésének támogatása, költségek nyomon követése, költségvetés módosítások elkészítése
• szerződések véleményezése a projektek pénzügyi elszámolhatósága tekintetében
• részvétel pénzügyi és számviteli nyilvántartások egyeztetésében
• aktív részvétel hatósági ellenőrzések támogatásában
• folyamatos együttműködés a projektmenedzserekkel és szakmai munkatársaival
• a közvetlen felettes és szakmai vezető munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• felsőfokú pénzügyi végzettség
• legalább 3 év projekt pénzügyi elszámolásokban szerzett tapasztalat
• EU-s és hazai finanszírozású projektek pénzügyi támogatásában szerzett tapasztalat
• magas szintű kooperációs készség
• megoldásorientáltság
• precíz, önálló munkavégzés, szoros határidők betartása
• magas szintű Microsoft Office ismeret (Excel, Word, Teams, Skype stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• az EPER és/vagy EPTK rendszerek ismerete
• számviteli ismeretek