Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „személygépkocsi-vezető (Felsőörs – Snétberger program)” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2022. január 31.

Jogviszony típusa: határozott idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás a kurzusok időtartama alatt

Munkavégzés helye: Felsőörs-Budapest

Munkába állás kezdete: 2022. április 1.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

személygépkocsi-vezető

(Felsőörs-Snétberger program)

Főbb feladatok:
• a Snétberger programhoz kapcsolódó bentlakásos kurzusok keretében személygépkocsi-vezetői feladatok ellátása: személy- és eszközszállítás,
• a gépjárművezetői tevékenységhez tartozó okiratok szakszerű vezetése,
• postai ügyintézés, futárfeladatok, banki ügyintézés a társaság szabályzataiban előírtaknak megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• személyszállításban megszerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
• szervezőkészség
• kooperációs készség, határidők betartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• hivatásos jogosítvány

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish