Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „szakmai munkatárs” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2022. november 30.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Snétberger Zenei Tehetség Központ (8227 Felsőörs, Hóvirág u. 28.), valamint a Nemzeti Tehetség Központ székhelye (1134 Budapest, Váci út 49.)

Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

szakmai munkatárs

Főbb feladatok:
– A pályázatokhoz szükséges dokumentumok, szakmai anyagok előkészítése.
– Az elfogadott pályázati tervek alapján pályázati anyagok összeállítása; pályázati projektek dokumentálása, a szükséges beszámolók, hiánypótlások előkészítése.
– A pályázati projektek szakmai időközi beszámolóinak és záró beszámolóinak előkészítése.
– Mentorok munkájának támogatása, az általuk leadott szakmai dokumentáció ellenőrzése; a mentori tevékenységről szakmai anyagok összeállítása, beszámolók készítése a projekt szakmai vezető számára.
– Mentortalálkozók szervezése, adminisztrálása.
– A kurzusok szervezésében való közreműködés. A munkatársak utaztatásának és elszállásolásának megszervezése.
– Személyes jelenlét a Snétberger Központban a Snétberger Program nyári hathetes, valamint az őszi és tavaszi háromhetes bentlakásos kurzusai idején.
– A kurzusok szakmai munkájának támogatása, az órarend elkészítése, változásainak nyomon követése és adminisztrálása a kapott inputok alapján.
– A kurzusok során keletkezett szakmai dokumentáció rendszerezése, kimutatások készítése.
– Részvétel a toborzás és a meghallgatások szervezésében: adatbázisépítésben, kommunikációs terv előkészítésében.
– Meghallgatások, évzáró koncertek, további fellépések és szakmai rendezvények szervezésében, megvalósításában való személyes közreműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Felsőfokú végzettség,
– Strukturált gondolkodás,
– Pontosság,
– Jó digitális készségek (MS Office, különösképpen Excel),
– Jó szervezőkészség,
– Csapatmunkára való képesség,
– Konfliktuskezelési képesség,
– Nyitottság, szociokulturális érzékenység,
– A program értékeinek való megfelelés (szolidaritás, esélyegyenlőség, összetartozás, kölcsönös megértés).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Szövegírási tapasztalat,
– Asc órarendkészítő szoftver ismerete,
– Angol nyelvtudás,
– B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish