Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „projektkoordinátor” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2022. szeptember 5.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

projektkoordinátor

Főbb feladatok:
– Az általa irányított projekt teljes szakmai tevékenységének nyomon követése.
– Részvétel a projekt szakmai egyeztetésein, a tevékenységek tervezése, előkészítése, szakmai megvalósítása és ellenőrzése kapcsán.
– A projekttervekhez kapcsolódó beszerzési terv projektvezetővel történő egyeztetése, végrehajtása, nyomon követése.
– A projektjében dolgozó munkatársak napi munkájának megtervezése, támogatása, ellenőrzése és értékelése.
– A projekthez kapcsolódó anyagok: koncepciók, összefoglalók, kimutatások készítése, a projektben keletkező szakmai anyagok véleményezése.
– A szerződésmódosítások benyújtása, állásfoglalási és egyéb kérelmek elkészítése.
– Külső és belső jelentések, beszámolók, adatszolgáltatások előkészítése a projektvezető részére.
– A projekt pénzügyi rendszerének működtetése a projekt pénzügyi munkatárssal együttműködésben.
– Kapcsolattartás és egyeztetés a közreműködő partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Főiskolai vagy egyetemi végzettség.
– Legalább 3 év szakmai tapasztalat.
– Önállóság, strukturált gondolkodás, priorizálás képessége, kooperációs készség.
– Kommunikációképes angol nyelvtudás.
– Microsoft Office ismeret (Excel, Word, Teams stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
– B kategóriás jogosítvány.

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish