Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „marketing és kommunikációs munkatárs” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2022. április 8.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében
Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

marketing és kommunikációs munkatárs

Főbb feladatok:
– az NTK brand-jének fejlesztése, folyamatos pozícionálása
– éves kommunikációs és marketing stratégia tervezésében való részvétel
– PR- és marketinganyagok összeállítása, kiadványok szövegének szerkesztése (tervezői háttér biztosítva)
– Social media felületek kezelése (Facebook), tartalomgenerálás, új csatornák létrehozása (Instagram, TikTok stb.)
– a belső és külső kommunikációs felületek működtetése és fejlesztése
– pályázatokhoz kapcsolódó – időszakos – kommunikációs kampányok lebonyolítása
– az NTK arculatának megfelelő online és offline anyagok kivitelezése
– ügyvezetői beszédek, felkészítők megírása

Az álláshoz tartozó elvárások:
– kommunikáció és / vagy marketing szakirányú területen szerzett felsőfokú végzettség
-több éves szakmai tapasztalat
– social media platformok kezelésében való jártasság
– stratégiai gondolkodásmód
– kimagasló íráskészség
– kreativitás
– precíz, önálló munkavégzés, szoros határidők betartása
– kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Microsoft Office ismeret (Excel, Word, Teams stb.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– grafikai programok ismerete
– egyéb nyelvek ismerete
– honlap- és tartalomszerkesztői tapasztalat

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish