Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „konyhai kisegítő és takarító ” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2022. május 31.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Snétberger Központ, 8227 Felsőörs, Hóvirág utca 28.
Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

KONYHAI KISEGÍTŐ és TAKARÍTÓ

Főbb feladatok:
– Főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása).
– A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.
– Szobák, oktatói épületek takarítása.
– Heti 5 munkanap, napi 8 óra; beosztás szerint 6:00 órától 14:00 óráig, vagy 14:00 órától 22:00 óráig, vagy 8:00 órától 16:00 óráig.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– önállóság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés,
– terhelhetőség,
– legalább alapfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– közétkeztetésben és / vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat
– saját gépjármű

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish