Menü Bezárás

Jelentkezés: karrier@ntk.hu

Jelentkezés módja: fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „HR generalista” megjelöléssel.

Jelentkezési határidő: 2023. március 10.

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás
Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal.

Munkatársat keresünk az alábbi pozíciónkba:

HR generalista

Főbb feladatok:
– Munkavállalók be- és kiléptetése; a be- és kiléptetéshez, valamint módosításokhoz kapcsolódó dokumentumok előkészítése; a be- és kilépési folyamat HR feladatainak ellátása.
– Személyügyi adminisztrációs feladatok ellátása, a munkavállalók személyi anyagainak napra készen tartása papír alapú és elektronikus formában.
– Papíralapú és elektronikus munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása: dokumentumok és információk összegyűjtése, nyilvántartásuk vezetése, a dokumentumok rendszerezése és iktatása.
– Részvétel a bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítésében és nyilvántartásában.
– A munka- és tűzvédelmi oktatások, valamint a foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatok érvényességének nyomon követése, beutalók kiállítása a munkavállalók részére. Egyéb foglalkozás-egészségüggyel kapcsolatos feladatok ellátása.
– A Társaság munkavállalói részére megtartott oktatások, képzések és rendezvények szervezése, az oktatásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
– A Társaság toborzási-kiválasztási feladatainak ellátása: hirdetések feladása, interjúk szervezése, interjúztatás.
– HR témájú szakmai beszámolók, riportok határidőre történő elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– felsőfokú végzettség;
– hasonló területen megszerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat;
– számítógép felhasználói szintű ismerete, Microsoft Office eszközök professzionális használata;
– jó kommunikációs készségek; priorizálás képessége; szervezőkészség; problémamegoldó képesség;
– precizitás, határidők betartása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– szakirányú végzettség;
– munkajogi ismeretek.